Mixáž a mastering

Díky dostupné technologii v našem studiu jsme schopni dosáhnout kvalitního výsledného zvuku vaší nahrávky či skladby. Pro maximální spokojenost jsme tuto službu rozdělili na dvě části, které se od sebe značně liší náročností i cenově. Ukázky mixáže a masteringu JL Studia najdete v sekci Hudba na zakázku – níže (Ukázky produkce a postprodukce JL Studia včetně mixáže a masteringu v praxi)

Mixáž
Finální úprava veškerých audio nahrávek obsažené v projektu. Jedná se o smíchání jednotlivých stop. To obsahuje frekvenční úpravy, stereo úpravy, řešení prostoru nahrávek, dynamiky, komprese nebo dodání analog nádechu, šířky a další postupy dle funkce nahrávky v celkové aranži projektu.

Mastering
Finální úprava hotového projektu/nahrávky/skladby. POZOR! Nepleťte si pojem mixáž a mastering. Mastering slouží pouze k doladění úspěšně smíchané skladby. Nelze od masteringu čekat zázraky, má-li skladba neprofesionální mixáž. Tato služba obsahuje frekvenční úpravy, stereo úpravy, komprese, dodání analog nádechu, šířky a správné hlasitosti dle určení nahrávky.

Další informace:

  • Tyto služby lze využít také pro dj mixy, voicetracky, jakékoli studiové nahrávky nebo pro potřebu “renovace/remastering” staré či nekvalitní stopy.
  • Nejlepší forma této služby je ONLINE. Po e-mailové konzultaci zašlete nahrávku – nejlépe ve formátu wav (44.1 khz 24 bit)
  • Po tomto kroku vaše audio připravíme dle vašich kritérií v několika verzích a zašleme zpět k poslechu.
Go to Top